Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/zbysiontko/domains/embebiuro.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to determine_if_fourzerofour() expected to be a reference, value given in /usr/home/zbysiontko/domains/embebiuro.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/zbysiontko/domains/embebiuro.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Informacje o firmie | Biuro Rachunkowe EMBE
Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry
KONTAKT: 692 456 858
http://embebiuro.pl/wp-content/themes/embebiuro

wstecz dalej

O firmie

Firma EMBE Marek Balcer prowadzi działalność gospodarczą od 01.06.1998r.

Od 20.12.1999 r. właściciel firmy posiada certyfikat nr 15227/99 potwierdzający zdanie egzaminu państwowego i spełnienie wymogów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Ponadto właściciel firmy ma wieloletnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w pionie finansowo- księgowym spółek kapitałowych.

Biuro rachunkowe EMBE zajmuje się obecnie obsługą mikro i małych firm, tak produkcyjnych,handlowych jak i usługowych, obsługą rachunkową stowarzyszeń i fundacji, w tym posiadających status OPP.

Biuro rachunkowe EMBE posiada zawartą umowę obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzeniem tej działalności.

Kontakt

Biuro rachunkowe EMBE Marek Balcer
ul. Rudolfa von Carnalla 11
42-600 Tarnowskie Góry
GSM: +48 692 456 858
email: embebiuro@onet.pl